Beyoğlu Eşya Depolama

Beyoğlu ilçesinde eşyalarınızın depolama işlerini firmamız tarafından sigortalı ve garantili bir şekilde yapılıp siz değerli müşterilerimize istediğiniz gün ve tarihte eşyalarınız getirilip teslim edilir. İstanbul eşya depolama işlerinizi iyi firmalara yaptırın karlı çıkın biz uzun yıllar dan beri siz değerli eşyalarınızı en iyi yerlerde muhafaza ediyoruz paketleme ve sigorta firmamıza ait eşyalarına gelecek her türlü hasar ve çizikleri firmamız tarafından karşılanıyor. Beyoğlu evden eve nakliyat işleriniz ve depolama işlerinizi en iyi şekilde dürüstçe yapıyoruz.

12360398_975791372481773_6773306336767246507_nBiz en iyi depolarda eşyalarınızı muhafaza ediyoruz, eşya depolarken öyle bir özen gösteriyoruz ki değerli eşyalarınız kaç yıl depoda kalsa tek bir toz konmadan eşyalarınıza biz getirip tekrar evinize diziyoruz kurumsal taşıma ve depolama hizmetleri sunuyoruz biz bu konuna en iyi şekilde özen ve titizlik çerçevesinde çalışıyoruz. Eşya depolama özen gösterilmesi gereken şeylerden en önemlisi şunlardan oluşur,

  1. Eşya depolarken tek kullanımlık sitreç  patpatlar ile tek bir parmak ucu kadar açık kalmayacak şekilde paketlen melidir, önce sitreç ille saha sonra sitreçin üzerine pat pat ile kaplanmalıdır.
  2. Depolama alanının ve yerinin hijyenik olmasına özen gösterilmelidir çünkü bazen nemli hava bile eşyaların hasar görmesine neden ola biliyor bunun için eşyaların çok iyi ve hijyenik yerlerde depolanması en doğrusu olanıdır.
  3. Depolama güvencesi öncelikle eşyalarınıza bir değer biçilir ve bu değere göre depolanacak süreye göre sigorta yapılır bu sigorta depolama sürecinde eşyalarınıza gelecek en ufak hasarı bile karşılamaktadır.

”Beyoğlu Eşya Depolama Çözümleri”

Beyoğlu eşya depolama artık çok kolay tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmek geri kalan tüm işlemleri firmamız yapmaktadır,

Ev depolama öncesi eşyalarınızın sigorta değer ve eşya durumunu belirlemek için bir ücretsiz ekspertiz gönderiyoruz bu ekspertiz eşyalarınızı evinizde görüp ona göre yapılacak tüm işlemleri yapıp ondan sonra taşıma ve depolama işlemi yapar. Detayı için İstanbul ev depolama sayfamızı tıklayın.

Top