HİZMETLERİMİZ

Beyoğlu A.Ş Hizmetleri

Geçmişte bin bir zahmetle yapılan nakliye işlemleri günümüzde gelişen teknoloji sayesinde daha kolay yapılabilmektedir. Firma olarak müşterilerimize ev, ofis, işyeri, parça eşya, fuar, fabrika ve piyano taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Taşınacak tüm bu eşyalar çok değerli olduğundan firma olarak eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için gereken tüm önlemleri alarak Türkiye’nin her noktasına nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Bir çok nakliye firması arasından bizi tercih etmenizi gerektirecek sebeplerin en başından %100 müşteri memnuniyeti gelmektedir. Herhangi bir aksaklığa mahal vermeden, ekonomik fiyatlarla zamanında müşterilerimizin eşyalarını istenilen adrese ulaştırmaktayız. Tecrübeli personellerimiz ile gerekli ekipmanları ve teknolojiyi kullanarak piyano, para kasası, gibi değerli eşyalarınızın nakliyesinde gerekli itinayı göstermekteyiz. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti talebiniz doğrultusunda ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın miktarına göre personel, malzeme ve uygun nakliye aracının tespiti yapılır. Belirlenen tarihte adresinize gelen ekiplerimiz sökülerek taşınması gereken eşyalarınızı sökerek tek tek paketleme işlemini gerçekleştirilir. Beyaz eşya ve diğer mobilyalarınız da özel paketleme malzemesi ile paketlenerek nakliye aracına düzgün bir şekilde istiflenir.

Çok yüksek katlı binalardan sıfır risk ve eşyalarınız zarar görmeden asansörlü sistemlerimiz ile kısa sürede nakliye aracına yerleştirilir. Evden eve nakliyat sektöründe öncü firmalar arasında yer almakta ve eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşımaktayız. Diğer şehirdeki yerine getirilen eşyalarınızın montajı ve yerleştirilmesi ekiplerimizce yapılmaktadır. Fabrika, hastane, ofis ve parça eşyalarınızı işlerinizin aksamasına mahal vermeden profesyonelce istenilen bölgeye nakil etmekteyiz.

Tüm nakliye işlemleriniz için firmamızı tercih ederek kaliteli hizmetle tanışmış olursunuz. Müşteri memnuniyetini prensip edinmiş firmamız ekonomik bir bütçe ile eşyalarınızın nakliyesini gerçekleştirerek verdiğiniz paranın karşılığını alabileceğiniz bir hizmet sunmaktadır. İstanbul içi ve Türkiye genelinde nakliyat için bizi tercih edin.