OFİS TAŞIMA

OFİS TAŞIMA DA BİR NUMARAYIZ
Taşıma ve nakliyat işler zaman alan ve firmanın iyi seçilmediği takdirde maddi zararlar veren bir iştir. Özellikle ofis taşıma için seçmiş olduğunuz firma ve geçmişi büyük önem taşır. Firmamız geçmişten bugüne ofis taşıma konusunda deneyim yapmış ve uzman kişilerle çalışarak sizlere en iyi hizmete en uygun fiyatlarla vermeyi başarmıştır. Her türlü ofis eşyanızda sizlere en iyi taşıma hizmetini vermek için bu işin detaylarına kadar yakından ilgilenerek sizleri asla mağdur etmeden işimizi tamamlarız. Uzman kadromuz ve tüm çalışanlarımız ile bizleri aradığınız andan itibaren iletişimi koparmayarak en kaliteli, en hızlı hizmeti veririz. Resmi web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı kullanarak günün her saati hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Taşıma hizmetleri arasından en önemli ve en çok özen gösterilmesi gereken ofis taşıma hizmetidir.

Büro Taşıma Hizmetleri

Çünkü binlerce TL değerinde ofis eşyalarınızın ve özel dosyalarınızla, bilgisayar verilerinizin zarar görmemesini istiyorsanız bu konuda bize ulaşabilir ve arkanıza yaslanıp rahat bir nefes alabilirsiniz. Eşyalarınızı paketleme aşamasından, nakliye aracına yükleme ve yeni adresine ulaştırıp, yerleştirme, kurmaya kadar yakından ilgilenerek sizlere tam anlamıyla bir taşıma hizmeti sunarız. Eşyalarınızı taşıdığımız yeni adresinde kurarak sizleri zaman kaybından kurtarırız. Ofisiniz asansörlü taşıma gerektiren bir katta ise en son teknoloji ile geliştirilen son derece güvenli asansörlü araçlarımız ile adresinizde oluruz.

Şirket Taşıma Hizmetleri

Rakip firmalarda yaşanan ofis taşıma sorunları genellikle aynıdır. Ofis eşyalarınızı gurupluma yapmadan ve gelişigüzel yerleştirerek birçok karışıklığa yol açmaktadırlar. Bizler her bir eşyanızı guruplar ve ona uygun kolililere yerleştirerek asla karışıklık olmaması için elimizden gelenin fazlasını yaparak, sizlere profesyonel bir hizmet sunarız. Ayrıca eşyalarınız için sigorta yaparak, en ufak bir sorunda eğer sorun firmamızdan kaynaklı ise zararınızın tamamını karşılarız.