Piyano Taşıma

Evden eve nakliyatta en önem verilmesi ve en dikkat edilmesi gerekilen  piyano taşıma hizmetidir. Piyano gibi hassas bir eşyanızı dahi sorunsuz taşıyan firmamız bu konuda sizleri asla üzmez. Piyanonuzun maddi ve manevi değerinin farkında olup onun başına herhangi bir problem geldiğinde ne kadar üzüleceğinizi biliyoruz. Bizler en ufak eşyanıza bile emanet gözüyle bakar ve başına herhangi bir sorun gelmemesi için planlı bir şekilde hizmetimizi sunarız. Piyano nakliyesi özen isteyen ve deneyim isteyen bir nakliyedir. Bu işi tecrübesiz taşımacılarla gerçekleştirdiğinizde olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Çünkü paketlenmesinden, taşıma aracına ulaştırılması, yerleştirilmesi ve yeni adrese ulaştırılmanın her aşamasında uzman ellerin desteği ile hareket edilmelidir.

SORUNSUZ PİYANO TAŞIMA

Sizlere en iyi  piyano taşıma hizmetini kaliteli, güvenli ve en önemlisi ucuz fiyat garantisi ile vererek bizimle çalıştığınıza her zaman mutlu olmanızı sağlıyoruz. Yıllardır bu sektörde edinmiş olduğumuz tecrübelere dayanarak taşıma ve nakliye hakkında deneyimlerimizi, sizlerinde güveninizi kazanmış olduk. Piyano taşıma hizmeti başta olmak üzere, her türlü nakliyat ve taşıma için bizlere ulaşarak kaliteli taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sigortalı evden eve taşıma denilince akla ilk gelen firmalar arasında ilk sırada yer almak bizleri her zaman gururlandırmıştır. Başarımızı müşteri memnuniyet prensipli çalışmamıza ve her taşıma konusuna hassas yaklaşmamıza borçluyuz.

Bu konuda tecrübe sahibi olmayan kişilere ve taşımacılara piyanonuzu emanet ederseniz, piyanonuzun kırılması, rezonans tahtasının çatlaması problemleri ile karşılaşıp piyanonuzu kaybetmeniz an meselesidir. Bizler  piyano taşıma hizmetinden yaşanacak her türlü sorunda sonuna kadar sizlerin yanında olarak sigorta maddelerince zararınızı karşılama garantisi veriyoruz. Piyano taşımacılığı için özel tekerlekli taşıma aracımızı ile özel süspansiyon sistemli içi straforlu, konta plak ve kaliteli ağaç suntalı nakliye araçlarımız mevcuttur.